Для тих, хто не може...

Перш за все - наберіться рішучості у що б то не стало навчитися підтягуватися. Без вольових зусиль тут не обійтися. Заведіть собі спортивний щоденник. Розкреслите план тренувань: 4-5 разів на тиждень і приступайте до дії. Не забувайте після кожного заняття відзначати свої успіхи.


Хочеться нагадати Вам, що незалежно від спортивного рівня, кожне тренування потрібно обов'язково починати з розминки. Десять хвилин пробіжки, махи руками, присідання, обертання корпусом і розтяжка дадуть суттєву підготовку. Якщо на тілі при цьому виступлять крапельки поту - ви розім'ялися і можна приступати до вправ. До речі, хороший розігрів підвищить показники і поліпшить анаболічний ефект.

Перейдемо до розгляду варіантів розвитку потрібних нам груп м'язів. Вам знадобиться турнік зі сходами або шведською стінкою. Важливо, щоб можна було піднятися на потрібну висоту і дістати підборіддям до самої перекладини. Візьміться за турнік простим хватом і зафіксуйте верхнє положення підтягування. Потім починайте максимально повільно опускатися вниз. Після цього як мінімум 7 разів повторіть все спочатку, поки не відчуєте, що не в силах забезпечити повільний спуск, а кисті рук не можуть утримати тіло, потрібно трохи відпочити та зробіть ще по 3-4 сету. Кількість повторів в них ви визначите індивідуально, головне - вичавлювати з себе максимум.

Для другого варіанту вам потрібен партнер. Попросіть його, щоб він злегка допомагав підтягнутися. При цьому попередьте його, щоб не занадто сильно полегшував вам задачу. Зробіть так кілька повторів до «відмови», після чого відпочиньте і повторіть ще 4-5 сетів.

Третій варіант найскладніший: намагатися зробити один повтор з ривками. Звичайно, якщо сили у вас недостатньо, то і товариш вам тут не помічник. Вже на другий тиждень таких спроб можна відчути набагато більше сил. В результаті ви зрушите з мертвої точки і виконайте довгоочікуване одне підтягування!

Потім залишиться тільки поступово збільшити цей результат до 15-20 разів.

Немає коментарів:

Дописати коментар